Informace
Dnes je: 27. 5. 2022
Čas:
Svátek má: Valdemar
Závody na víkend:

  Počítadlo
TOPlist
CZIN.eu
Bison

Nitrokoloběžky
  Úvodní stránka Beskydské ligy
Záznamů: 121-125 z celkem 127   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

BL All stars team 2010 - admin 2010-11-02 08:32:26

BL All stars team 2010

 • MUŽI
 1. Koš – Nová Ves
 2. Nálivka – Hájov
 3. Strojník – Hájov
 4. Bečkař – Hájov
 5. Rozdělovač – Nová Ves
 6. Levý proud – Hájov
 7. Pravý proud – Nová Ves
 • ŽENY
 1. Koš – Nová Ves
 2. Nálivka – Lhotka
 3. Strojník – Hájov
 4. Bečkař – Pstruží
 5. Rozdělovač – Hájov
 6. Levý proud – Nová Ves
 7. Pravý proud – Hájov

Fotogalerie - admin 2010-08-24 10:07:09
Tak přátele, dostal jsem do rukou fotografie z Vaších soutěží a mrknout se na ně můžete v sekci fotogalerie.

Povodně v Moravskoslezském kraji - admin 2010-05-17 09:46:48

V posledních dnech, trápí severní Moravu vydatné deště a s nimi i stoupání hladiny řek, potoků, ale také i vodních nádrží. Proto zde vkládám odkaz stránek, na kterých naleznete veškeré informace o stavu toků. Data jsou aktualizované každou hodinu.

http://www.pod.cz/portal/sap/cz/index.htm

Úprava pravidel - admin 2010-02-04 18:25:41
V sekci pravidla je zveřejněna finální podoba pravidel pro rok 2010. Pravidla byla zkontrolována, upravena a schválena výborem BL. Úpravy byly provedeny na základě podkladů ze schůzky zástupců BL ve Skalici.

Případní další zájemci o účast v BL mají možnost se přihlásit do termínu konání prvního kola tj do 12.6.2010. Bližší informace Vám rád sdělí Jiří Foldyna nebo kdokoli z výboru BL. Jednotlivé kontakty lze najít na tomto webu.

Znovu zprovozněni webu - admin 2010-01-22 10:36:26

Dne 19.1. jsme zprovoznili webové stránky Beskydské ligy, chtěl bych poděkovat Tomašovi Rajnochovi z SDH Žabně(nový spolu admin), který mi pomohl doplnit data a díky němu jsme mohli stránky uveřejnit dříve. Taky chci poděkovat všem, že jste na mě v diskuzi neházeli špínu ohledně dlouhé doby mimo provozního režimu stránek. Byl veliký problém s převodem domény z jiného poskytovatelé služeb, než je teď. U předchozího poskytovatelé služeb nebyla funkčnost 100% a spousta věci na tom webu nešla. Taky provoz omezovala velikost prostoru. Ted web běží na Banan.cz což je dle mého názoru za "par kaček" hodně muziky, lepší je opravdu investovat a ta 100% funkčnost už zde opravdu je, takže pokud budete chtít na nějakého poskytovatelé tak doporučuji BANAN.CZ.

S novým webem také přibyli noví administrátoři, Tomáš Rajnoch - SDH Žabeň a Daniel Novotný - SDH Pstruží. V níže uvedeném článku můžete najit kontakty na tyto nové administrátory.

Úprava pravidel - V diskusním fóru jste se opřeli na pravidla BL a všimli jste si pár nedostatku, které tam chyběly. Jsou už doplněné, z předpředchozího roku.

Diskuze -  Pro ty, kteří chyběli na poslední schůzi BL ve Skalici, chci vzkázat, že do diskuze se píše celé jméno plus sbor odkud jste (př. Tomáš Brabec - SDH Čeladná) ať potom nejsou zbytečné hádky, správně neoznačené příspěvky budou MAZANY !!! Taky jsem vytvořil pro Diskuzi tzv RSS čtečku  Co je RSS?

www.beskydskaliga.info/rss

Pokud budete mít ke mě jakýkoliv dotaz, tak pište na můj mail admin@beskydskaliga.info také i letos pište a posílejte své propozice mě na email! jiným administrátorům to neposílejte!

S pozdravem Tomáš Brabec

ToMax - Webdesign & text © 2007. Všechna práva vyhrazena