Informace
Dnes je: 23. 9. 2021
Čas:
Svátek má: Berta
Závody na víkend:

  Počítadlo
TOPlist
CZIN.eu
Bison

Nitrokoloběžky
  Úvodní stránka Beskydské ligy
Záznamů: 6-10 z celkem 121   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Předběžné přihlášky - finch 2021-05-07 17:10:20

Zde je tabulka přeběžně přihlášených družstev a ligových kol. Vše je zatím nezávazné. Družstva lze nahlásit na radim.sosty@hotmail.com, o pořádání ligového kola se můžou hlásit i SDH, které splnily podmínky v sezóně 2019.

SDH

Muži

Ženy

35+

Ligové kolo

Vyšní Lhoty

1

1

1

26. 6.

Frýdek

1

1?

1

3. 7.

Nová Ves

1

1

-

17. 7.

Skalice

1

1

-

7. 8.

Stanislavice

1

0

0

14. 8.

Hájov

1

1

1

4. 9.

Fryčovice

1

1?

-

11. 9. nebo 18. 9.

Brušperk

1

1

-

Ano, termín dle situace

Bystré

1

-

-

Ano, termín dle situace

Pstruží

-

1

-

Ne

Paskov

1

-

-

Ne

BLHPS 2021 - finch 2021-03-16 19:06:56
Ahoj všem,
 
doba je složitá a nikdo z nás neví, co se letos bude dít. Chtěli bychom vám ale dát vědět, že se rada BLHPS bude snažit uspořádat i tento ročník, pokud to v nějaké rozumné podobě půjde.

Chtěli bychom od vás alespoň orientačně vědět, zda máte zájem letos závodit, kolik týmů byste přihlásili a zda máte zájem o pořádání ligového kola, případně v jakém termínu.

Nic není závazné, především u termínů soutěží chápeme, že to nelze moc dopředu určit. Ale aspoň bychom měli nějakou představu o kalendáři ligových kol.

Schůzi zastupitelů bychom uspořádali až v ten moment, kdy by vláda povolila amatérský sport. Na schůzi bychom si poté odhlasovali pravidla pro tento ročník, termín pro přihlášení družstev a ligová kola.
 
Odepisovat můžete na radim.sosty@hotmail.com, seznam předběžných účastníků a soutěží budu udržovat na stránkách BLHPS.
 
Za radu BLHPS
Radim Šostý

Video BLHPS 2020 - finch 2021-02-03 08:39:14

Zakončení BLHPS sezóny 2020 bohužel nemohlo proběhnout, zde ale můžete aspoň shlédnout intro a crazy clip.Zakončení Beskydské ligy 2020 - zrušení 7.11.2020 - admin 2020-11-06 18:23:42
Ahoj všem,
 
chtěli bychom Vás informovat ohledně zamýšleného zakončení, které se má konat 7. listopadu 2020 tady u nás v zasedací místnosti na OÚ Pstruží.
Jak všichni asi víte stále jsou v platnosti různá omezení, opatření omezující shromažďování, proto bohužel musíme plánované malé zakončení - předání cen odložit.
Rádi bychom Vás k nám pozvali, tudíž ještě necháme možnosti otevřené, podle toho co nám vydá vláda bychom naplánovali náhradní termín. K dnešnímu dni je stále vše prodlouženo do 20.11.2020, tudíž bychom naše setkání naplánovali po tomto datu, pokud souhlasíte a situace bude pro nás konečně příznivá.
Případně je zde i možnost, že bychom ocenění rozvezli každému sboru zvlášť, ale toto by snad byla poslední varianta.
 
Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit snad brzy! :)
 
 

Za SDH Pstruží

Monika Běčáková
Libor Běčák

Zakončení Beskydské ligy 2020 - admin 2020-10-10 09:45:48

Ahoj,

předem bychom se Vám chtěli omluvit za zpoždění ohledně informací k zakončení letošní "koronavirové" Beskydské ligy 2020.
Celá byla bohužel poznamenána různými omezeními, zákazy, pak zase odvoláním zákazů a znovu vydáním zákazů a dalšími opatřeními, které nám nikomu neulehčují život. A my jsme pořád nevěděli, jak to naše zakončení provést. Slavnostní zakončení mělo proběhnout jako velká akce v Kulturním domě ve Frýdlantě nad Ostravicí 7. listopadu 2020. Už jsme se všichni těšili, jak vy, tak i my, ale bohužel současná situace ve společnosti, tak i ve vládě, tomu není nakloněna. :(
Náš výbor se jednomyslně shodl na zrušení velkého zakončení BL 2020, což jsme prostřednictvím naší zástupkyně v radě BL dali k řešení. Navíc nastalá situace, kdy je skoro vše kulturního a sportovního zrušeno toto rozhodnutí potvrdilo.
S těžkým srdcem Vám tedy musíme oznámit zrušení slavnostního zakončení, které bychom chtěli pojmout jako malé soukromé setkání všech zástupců jednotlivých týmů (1-2 zástupci za každý sportovní tým) s malým pohoštěním, které se letošní ligy zúčastnily. Datum bychom chtěli ponechat, tudíž 7. listopadu 2020, v místě ale nastane změna - sešli bychom se u nás na zbrojnici v zasedacím sále OÚ Pstruží, Pstruží 93, kde by jste převzali pro ostatní členy ocenění.
Samozřejmě, ale žádný tým nepříjde o ocenění, jak za účast, tak především první tři týmy v každé kategorii budou náležitě oceněny - peníze, které byly do ligy vloženy, budou náležitě využity na poháry, medaile, plakety a prezentační materiály pro každý tým!

S tím souvisí:
Dotazník All Star (vyplňuje každé družstvo) - viz příloha, každá kategorie hlasuje pro svou kategorii - muži hlasují pro kategorii muži, ženy hlasují pro kategorii ženy atd., týmy nesmí hlasovat pro své závodníky!
Videa, klipy - s ohledem na způsob předání nebude tento ročník nutné videa zasílat.
Medaile - pro týmy na prvních třech místech bude připraveno 8 medailí, pokud chcete medailí více, dejte nám vědět, je možné je přiobjednat. Částku, kterou připlatíte Vám sdělíme následně.

Vyplněný dotazník a počet medailí nám, prosím, zašlete do 17.10.2020 včetně na email whizzzzz@seznam.cz.   DOTAZNÍK

Prosíme Vás o schovívavost a porozumnění. Další informace o času a detailech malého zakončení Vám sdělíme s předstihem.
Děkuji za trpělivost a přejeme všem hlavně pohodu, pozitivní mysl a pevné zdraví!

Za SDH Pstruží

 

Monika Běčáková
Libor Běčák

 

ToMax - Webdesign & text © 2007. Všechna práva vyhrazena